Actiegroep: Nederland Vrij!

Een sigaret in een steriele flat.

Archief voor de 'Sektes' Rubriek

BNN is eindelijk wakker aan het worden!

6 May 2010 door Jacob

Een fantastische documentaire van 3doc, over het complot van de moord op Pim Fortuyn. In deze BNN documentaire wordt er openlijk gesproken over geheime organisaties als de Bilderberg en het tuig van de Vrijmetselarij. Men spreekt ook over de vermeende banden van Matt Herben met deze moordenaars. Daarnaast wordt twijfel getoond bij de suggestie dat de schieter alleen handelde. Kortom, een TOP documentaire!

Bekijk hem gelijk hier: KLIK

UPDATE 8-5-2010: De link die we plaatsten naar uitzendinggemist, daarvan blijkt de video verwijderd te zijn. Wij vermoeden dat de bekende criminelen hier achter zitten. Natuurlijk is vrijheid van informatie in dit land erg belangrijk, vandaar dat de video dan ook op meerdere mirrors geplaatst zal worden.
Voor de snelle lezert, hier een link naar de google query voor de verwijderde aflevering: KLIK
Je zal er wel snel moeten zijn want veel zal er niet van over blijven, maar dan kan je in ieder geval even zien dat deze aflevering ooit echt bestaan heeft. Het bewijs voor de censuur in Nederland is dan ook wederom weer eens overduidelijk.
Dan komt natuurlijk geautomatiseerd gelijk de gedachte in je op van “nou waarom halen ze het dan niet van een site als BNN af?”. Dat is heel logisch, uitzendinggemist.nl heeft miljoenen bezoekers per dag. BNN zit op tienduizenden. Een dergelijke (populaire) documentaire zou op een grote website als uitzendinggemist.nl daadwerkelijk veel schade kunnen berokkenen aan de gevestigde orde. De website van BNN richt zich normaliter ook vooral op de doelgroep jongeren. Nouja, hierbij dan de nieuwe plaatsen om die documentaire te bekijken.

Nieuwe download spots:
STREAM (BNN)
Mirror 1 (Depositfiles)
Mirror 2 (Rapidshare) (Komt er aan!)
Mirror 3 (Wikileaks) (Komt er aan!)

Rubriek: Geschiedenis, Nederland, Sektes | Geen Reacties »

“Dossier Bilderberg Groep” - De heersers van de wereld (Inleiding)

21 March 2010 door Jacob

In het verleden al veel besproken, maar recent weer opmerkelijk vaak in het nieuws, vanzelfsprekend niet in de corrupte mainstream. Op een opvallende uitzondering na.
De Bilderberg is een organisatie, ooit opgericht door Prins Bernhard, waar de rijken van de westerse wereld samen komen. De Bilderberg conferenties zijn geheim, maar er is inmiddels veel over bekend geworden. We zullen dit dossier later aan vullen, deze inleiding is voor nu.

Wij hebben een dossier samengesteld met informatie voor de geinteresseerden, die meer willen weten.

Belangrijke video content om dit onderwerp te researchen:

RTL Boulevard over Bilderberg Conferentie (Nederlands)

Jon Ronson - Secret rulers of the world: The Bilderberg group (Engels)

Alex Jones visits Bilderberg - New Footage (Engels)

Bilderberg Meeting, 2009 Greece, Members List - Media Black Out and Riots (Engels)

Conspiracy Theory with Jesse Ventura: The Bilderberg Group (Engels, 6 delen)

Rubriek: De elite, Sektes, Wereldwijd | Geen Reacties »

“Dossier Jezuiten” - Het einde van de Jezuiten orde?

10 March 2010 door Jacob

Recent in het nieuws, alle aantijgingen richting de Katholieke kerk en de Jezuiten orde. We hebben er lang op gewacht, maar het begint er op te lijken dat dit sinds vanouds stevige handvat van de toeristische vouwfiets van de Nieuwe Wereldorde scheuren vertoont. Inmiddels is de teller al opgelopen tot meer dan 350 aantijgingen van sexueel misbruik tegen verschillende Katholieke (vooral Jezuitische) personen.

Dit ooit zo machtige orgaan heeft veel van onze moderne cultuur (veelal onder dwang) geschapen, en heeft onze koningen en adel gekroond. Dit orgaan heeft de Duitse “Fuhrer” in het verleden gezegend, en meegewerkt aan de vernietiging van miljoenen mensen.
Desalniettemin stelt de Rooms-Katholieke Kerk in Nederland een ‘breed, extern en zogenaamd onafhankelijk onderzoek’ in naar het seksueel misbruik van kinderen door geestelijken. ‘Het is een donkere bladzijde in de geschiedenis van de katholieke kerk.’ Vanzelfsprekend.

De afgelopen weken kwamen er steeds meer schandalen rond seksueel misbruik van vooral jongens door geestelijken aan het licht. In totaal zijn er nu maarliefst 350 gevallen van misbruik bekend. Bij de katholieke hulpinstelling Hulp & Recht komen nog steeds meldingen binnen.
“Het is een pijnlijke constatering en een te belijden zonde dat het aan zorgvuldige omgang met kinderen en jongeren met name halverwege de vorige eeuw bij een aantal priesters en religieuzen heeft ontbroken”, zei De Korte, bisschop in Groningen.

Een stukje geschiedenis van de Jezuiten binnen de Katholieke kerk:

De Jezuiten societeit is een rooms-katholieke religieuze orde die in 1534 in Parijs werd opgericht door Iñigo Lopez de Loyola, samen met een aantal studentenvrienden. Iñigo is beter bekend onder zijn Latijnse naam Ignatius van Loyola. De sociëteit werd in 1540 goedgekeurd door Paus Paulus III. Van de rooms-katholieke orden met louter mannen is het de grootste, met ongeveer 19.000 leden waarvan ruim 13.000 priesters. Zoals veel andere orden zijn zij gehouden tot kuisheid, armoede en gehoorzaamheid. Zij onderscheiden zich van alle andere orden door absolute gehoorzaamheid aan de paus, en vallen niet onder het gezag van een bisschop. Een pater jezuïet zet veelal achter zijn naam de afkorting ’sj’ of ‘S.J.’ van ‘Societas Jesu’. Veel jezuïeten zijn naar de aard van hun opdracht leraar, maar zij vervullen ook andere beroepen, zoals advocaat en econoom. De jezuïetenorde wordt geleid door de generaal-overste (Praepositus generalis) van de orde.

Rubriek: Dossiers, Nederland, Privacy, Sektes | 3 Reacties »